dziś jest: środa, 19.09.2018r.   imieniny:

Zagospodarowanie obwodów łowieckich w kole

Zarząd Koła łowieckiego Nr. 17 „SŁONKA" odnośnie zagospodarowania obwodów łowieckich postanawia:

  • obwody nr.41 i 42 podzielić na 6 obrębów, po 3 w każdym obwodzie.
  • Za zagospodarowanie obrębów odpowiada grupowy, który prowadzi ewidencję odpracowanych godzin na rzecz Koła.
  • Na każdy obwód łowiecki przydzielony jest strażnik łowiecki, który obowiązany jest na bieżąco informować Zarząd Koła o zaistniałych nieprawidłowościach w łowisku odnośnie szkodnictwa, stanu urządzeń łowieckich oraz zagospodarowania łowisk.

Na obwodzie nr.41 obowiązki strażnika łowieckiego pełni Kol. Gawłowski Sławomir. Na obwodzie nr.42 obowiązki strażnika łowieckiego pełni Kol. Jaworski Jarosław.

Podział na grupy

Obwód Nr. 41

Nr. obrębu Teren do zagospodarowania Lista myśliwych Ilość osób

1.

- od leśniczówki Zachajki, wzdłuż szosy do Drelowa, granicą do kanału wieprz-krzna. Do mostu szósteckiego, następnie szosą do drogi idącej na Nowiny, obejmując las szóstecki, teren wsi Przechodzisko łącznie z lasem Borek i polami wsi Zachajki, kończąc na ścianie lasu przy leśniczówce Zachajki Milaniuk Marek- grupowy, Wakulak Mieczysław, Jaworski Zbigniew, Grzyb Artur, Marczuk Tadeusz

5

2.

- las Bereza do granicy z lasem szósteckim i anielkami od mostu szósteckiego kanałem wieprz-krzna do żelaznego mostu obejmując tereny wsi Anielki i Berezy. Kawecki Rafał - grupowy, Gregorczk Tadeusz, Kawecki Jerzy, Narojek Zenon, Nakaziuk Konstanty

5

3.

- od przejazdu kol. w Rzeczycy, lewa strona szosy do Kąkolewnicy, szosą przez wieś Rudniki, do mostu drewnianego na kanale, następnie wzdłuż kanału do mostu żelaznego i wzdłuż torów do przejazdu. Kieczka Mirosław- grupowy, Paderewski Janusz, Maleśkiewicz Karol, Kuszneruk Bogusław,

4


Nr. obrębu Teren do zagospodarowania Lista myśliwych Ilość osób

4.

- od przejazdu kol.w Rzeczycy prawa strona szosy do Kąkolewnicy, szosą do Brzozowicy Małej, wzdłuż torów do przejazdu kol. w Rzeczycy. Antoniuk Zdzisław- grupowy Antoniuk Karol, Brodawka Jan, Muszyński Zbigniew, Woliński Antoni, Skupiński Stanisław.

6

5.

- od przejazdu kolejowego w Rzeczycy, szosą jelnickądo drogi biegnącej ze wsi Strzakły wzdłuż Koloni Misie do torów kol. następnie wzdłuż torów do przejazdu w Rzeczycy. Gajecki Krzysztof - grupowy Gajecka Natalia, Nowik Tomasz, Chmielewski Grzegorz, Majszak Robert.

5

6.

- od mostu w Polsko woli rzeką do mostu wsi Sokule, wzdłuż granicy z K.Ł. z Łukowa, obejmując las Brzozowicą do drogi biegnącej przez Kolonię Misie do torów. Jastrzębski Roman - grupowy Jastrzębski Dariusz, Wasąg Piotr, Karwowski Lech, Golbiak Jerzy.

5

Zarząd koła poleca do dnia 01/11/2010 przegląd urządzeń łowieckich oraz wyremontowanie, paśników, lizawek i ambon będących pod opieką myśliwych. Dokonanie przeglądu budekdla kuropatw, oraz uzupełnienie stanu tak aby w grupie było 8-10 budek.
Unikalne wejścia: 400453
Odsłoniętych podstron: 910234
2011 © Koło Łowieckie nr 17 Słonka  ::  All rights reserved.
Projektowanie i tworzenie stron www
Ważne: Użytkowanie serwisu www oznacza zgodę na wykorzystywanie plików "Cookies". Szczegółowe informacje w Polityka plików "Cookies".