dziś jest: piątek, 16.11.2018r.   imieniny:

Zagospodarowanie obwodów łowieckich w kole

Zarząd Koła łowieckiego Nr. 17 „SŁONKA" odnośnie zagospodarowania obwodów łowieckich postanawia:

  • obwody nr.41 i 42 podzielić na 6 obrębów, po 3 w każdym obwodzie.
  • Za zagospodarowanie obrębów odpowiada grupowy, który prowadzi ewidencję odpracowanych godzin na rzecz Koła.
  • Na każdy obwód łowiecki przydzielony jest strażnik łowiecki, który obowiązany jest na bieżąco informować Zarząd Koła o zaistniałych nieprawidłowościach w łowisku odnośnie szkodnictwa, stanu urządzeń łowieckich oraz zagospodarowania łowisk.

Na obwodzie nr.41 obowiązki strażnika łowieckiego pełni Kol. Gawłowski Sławomir. Na obwodzie nr.42 obowiązki strażnika łowieckiego pełni Kol. Jaworski Jarosław.

Podział na grupy

Obwód Nr. 41

Nr. obrębu Teren do zagospodarowania Lista myśliwych Ilość osób

1.

- od leśniczówki Zachajki, wzdłuż szosy do Drelowa, granicą do kanału wieprz-krzna. Do mostu szósteckiego, następnie szosą do drogi idącej na Nowiny, obejmując las szóstecki, teren wsi Przechodzisko łącznie z lasem Borek i polami wsi Zachajki, kończąc na ścianie lasu przy leśniczówce Zachajki

Marek Milaniuk - grupowy  

 Grzegorz Peplak,

Rafał Kortoniuk

Karol Maleśkiewicz                                            

4

2.

- las Bereza do granicy z lasem szósteckim i anielkami od mostu szósteckiego kanałem wieprz-krzna do żelaznego mostu obejmując tereny wsi Anielki i Berezy.

Robert Majszak- grupowy

Natalia Gajecka

Tadeusz Gregorczyk

Jarosław Jaworski

 Mariusz Abramowicz 

5

3.

- od przejazdu kol. w Rzeczycy, lewa strona szosy do Kąkolewnicy, szosą przez wieś Rudniki, do mostu drewnianego na kanale, następnie wzdłuż kanału do mostu żelaznego i wzdłuż torów do przejazdu.

Kieczka Mirosław- grupowy   

 Paderewski Janusz

Kuszneruk Bogusław

Wiszniewski Włodzimierz

4


Nr. obrębu Teren do zagospodarowania Lista myśliwych Ilość osób

4.

- od przejazdu kol.w Rzeczycy prawa strona szosy do Kąkolewnicy, szosą do Brzozowicy Małej, wzdłuż torów do przejazdu kol. w Rzeczycy.

Konstanty Nakaziuk - grupowy 

 Karol Antoniuk

Nowik Tomasz

Wiszniewski Bartłomiej

4

5.

- od przejazdu kolejowego w Rzeczycy, szosą jelnickądo drogi biegnącej ze wsi Strzakły wzdłuż Koloni Misie do torów kol. następnie wzdłuż torów do przejazdu w Rzeczycy.

Adam Tymoszuk - grupowy   

 Grzegorz Chmielewski

Jerzy Golbiak

Kamil Tarczewski

4

6.

- od mostu w Polsko woli rzeką do mostu wsi Sokule, wzdłuż granicy z K.Ł. z Łukowa, obejmując las Brzozowicą do drogi biegnącej przez Kolonię Misie do torów.

Dariusz Jastrzębski - grupowy

Adam Jałtuszyk

Mateusz Jastrzębski

Łukasz Kania

Leszek Karwoski

Piotr Wasąg

Jan Dzięcioł

7

Zarząd koła poleca do dnia 01/11/2010 przegląd urządzeń łowieckich oraz wyremontowanie, paśników, lizawek i ambon będących pod opieką myśliwych. Dokonanie przeglądu budekdla kuropatw, oraz uzupełnienie stanu tak aby w grupie było 8-10 budek.
Unikalne wejścia: 406214
Odsłoniętych podstron: 921683
2011 © Koło Łowieckie nr 17 Słonka  ::  All rights reserved.
Projektowanie i tworzenie stron www
Ważne: Użytkowanie serwisu www oznacza zgodę na wykorzystywanie plików "Cookies". Szczegółowe informacje w Polityka plików "Cookies".